biuro@smartinwestor.pl

Warsztaty II stopnia

📣 ZAPRASZAMY NA WARSZTATY II STOPIENIA ONLINE III edycja📣

 

📆Analiza multininterwałowa i przygotowanie do sesji

💯 100% praktycznej wiedzy

🔍 Nie szukaj duchów na wykresie! Tego nie znajdziesz w internecie! 🔍

Czy jesteś aktywnym inwestorem lub traderem?

Chcesz doskonalić swoje umiejętności?

Mamy dla Ciebie idealną propozycję!
Nasze warsztaty II stopnia są przeznaczone dla praktyków – absolwentów naszych szkoleń oraz wszystkich traderów i inwestorów, którzy posiadają wiedzę na temat analizowania wolumenu. Jeśli korzystałeś już z naszego szkolenia VOD – Wolumen online, to ta propozycja jest dla Ciebie!

🎯 Dlaczego warsztaty, nie wykład? 🎯
Wiem to z doświadczenia poprzednich edycji. Omawianie przykładów jako wykład może być pouczające, ale często trudno jest przekształcić te informacje na praktykę.

To właśnie dlatego, na naszych warsztatach stawiamy na pracę własną pod okiem doświadczonego nauczyciela. Sprawdzone metody, które pomogły wielu uczestnikom zrozumieć analizę rynku.

🤓 Czego się uczymy? 🤓
Nauczymy się nie tylko czytać przygotowanie do sesji, ale również wyznaczać istotne strefy dla kontraktu na SP500 (ES).

Omówimy  cykl fraktalny zawierający trading range (TR), manipulację, wypchnięcie ceny (mark up lub down), stopowanie ruchu, korekty w trendzie (spring, upthrust) oraz konsolidację. Zdobędziesz praktyczną wiedzę niezbędną do skutecznych decyzji inwestycyjnych.

📚 Jak wyglądają warsztaty? 📚

Warsztaty II stopnia – YouTube
Dzień po dniu analizujemy rynek, by właściwie się przygotować do sesji. Analizujemy wykresy bar po barze, określamy fazę rynku, wyznaczamy wsparcia i opory oraz prognozujemy, czego możemy się spodziewać na najbliższej sesji. Analiza obejmuje wykresy od miesięcznych do godzinowych.
📚Część teoretyczna📚

to 3 materiały video, które sumarycznie trwają ponad 2 godziny.

Pierwszy materiał to uzupełnienie, zawierające elementy, wskaźniki i dane, którymi wspomagam się przy codziennym przygotowaniu do sesji.

Drugi to wprowadzenie do sezonowości, a trzeci poświęcony jest wadze struktury rynku.

📆 Harmonogram 📆

Pierwsze 5 sesji to analiza wykonana przeze mnie przed sesją, którą codziennie udostępniam w formie biuletynu oraz omówienia video przed rozpoczęciem notowań o 15:30.
Część praktyczna to kolejne 10 sesji, w których to Ty przesyłasz swoje przygotowanie do sesji do godziny 15:30. Otrzymasz również moje przygotowanie dla porównania.

🤓 Konsultacja indywidualna.🤓

Kiedy nadejdzie tydzień rolowania kontraktów (11-15.03.2024), zrobimy krótką przerwę, abyś mógł przygotować się na nowe wyzwania.
Na zakończenie warsztatów zapewnimy 60-minutową konsultację indywidualną, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci w rozwoju umiejętności.
🤝 Nie czekaj!

Dołącz do naszej grupy praktyków i zdobądź wartościową wiedzę, która pozwoli Ci osiągnąć sukces na giełdzie.

Zapraszamy na warsztaty II stopnia Analiza multininterwałowa i przygotowanie do sesji! 🤝
🔥 ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! 🔥

Bilet na warsztaty  1990 zł

Kup Bilet

Czy warto wziąć udział w warsztatach?